РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Які зміни ви очікуєте в Україні у 2018 році?

ОПИТУВАННЯ провела редакція газети «Схід та Захід разом» на фейсбук сторінці  серед читачів.

Нижче – відповіді, які надали нам напередодні Нового року чоловіки та жінки віком від 35 років з усієї Країни.


Олеся Калита 2018 год собаки. Собака очень преданное животное. Я надеюсь, что в 2018 году к власти придут люди преданные Украине. И начнут работать так, чтоб нам с вами хотелось всем и каждому сказать с гордостью: » Я живу в Украине. У нас мирное небо над головами и богатый народ»

Ярослава Швец Будемо трудитися та не скиглити — тоді все буде добре — економіка буде рости, а там і оптимізм початковий з‘явиться у тих, кому з «кров’ю цікавіше»

Liubov Fodor Так хочеться, щоб КОЖЕН в Україні зрозумів, що ЛІДЕР, то не БОГ, а частина КОМАНДИ однодумців, тих хто ДІЄ, ДОКЛАДАЄ ЗУСИЛЬ щоб жити ГІДНО. Так хочеться щоб КОЖЕН зрозумів, що він/вона є ЛЮДИНОЮ, яка має прав не менше, ніж олігархи. Так хочеться, щоб КОЖЕН перестав тупо повторювати, «бо нами так керують», а гримнув по столі — ВИКОНУЙ ТУ РОБОТУ за яку взявся, а ні, то ГЕТЬ! ВИМАГАТИ виконання КОНСТИТУЦІЇ! Україна — то не приватний острів для олігархів! Ст. 5 «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.» Так хочеться, щоб КОЖЕН почав з себе і взяв відповідальність, а не чекав лідера… Висока свідомість суспільства народжує ВИСОКОСВІДОМИХ ЛІДЕРІВ.

Светлана Свирипа І БУДЕ МИР! І БУДЕ ПЕРЕМОГА!
МИХАЙЛУ І ВСІМ ПАТРІОТАМ БУДЕ СВОБОДА!
ТАКЕ Є ЩИРЕ ПОБАЖАННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДА!!!

Игорь Привал Ничего хорошего, может ещё, чуть дороги приведут в порядок. Скатывается в ПРОПАСТЬ..

Ольга Малухина Так хочется верить, что закончится война!

Сергей Лищук Прежде всего смену правительства где Украину возглавит молодой, честный и открытый Человек! Человек, который сегодня является депутатом В.Р., но не ставит себя выше других людей.

Галина Ригус Це ще не кінець… це початок всьому…
ВОЛЯ здобувається кров’ю патріотів… Націю винищують!!!