Які зміни ви очікуєте в Україні у 2018 році?

Які зміни ви очікуєте в Україні у 2018 році?

ОПИТУВАННЯ провела редакція газети «Схід та Захід разом» на фейсбук сторінці  серед читачів.

Нижче – відповіді, які надали нам напередодні Нового року чоловіки та жінки віком від 35 років з усієї Країни.


Олеся Калита 2018 год собаки. Собака очень преданное животное. Я надеюсь, что в 2018 году к власти придут люди преданные Украине. И начнут работать так, чтоб нам с вами хотелось всем и каждому сказать с гордостью: » Я живу в Украине. У нас мирное небо над головами и богатый народ»

Ярослава Швец Будемо трудитися та не скиглити — тоді все буде добре — економіка буде рости, а там і оптимізм початковий з‘явиться у тих, кому з «кров’ю цікавіше»

Liubov Fodor Так хочеться, щоб КОЖЕН в Україні зрозумів, що ЛІДЕР, то не БОГ, а частина КОМАНДИ однодумців, тих хто ДІЄ, ДОКЛАДАЄ ЗУСИЛЬ щоб жити ГІДНО. Так хочеться щоб КОЖЕН зрозумів, що він/вона є ЛЮДИНОЮ, яка має прав не менше, ніж олігархи. Так хочеться, щоб КОЖЕН перестав тупо повторювати, «бо нами так керують», а гримнув по столі — ВИКОНУЙ ТУ РОБОТУ за яку взявся, а ні, то ГЕТЬ! ВИМАГАТИ виконання КОНСТИТУЦІЇ! Україна — то не приватний острів для олігархів! Ст. 5 «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.» Так хочеться, щоб КОЖЕН почав з себе і взяв відповідальність, а не чекав лідера… Висока свідомість суспільства народжує ВИСОКОСВІДОМИХ ЛІДЕРІВ.

Светлана Свирипа І БУДЕ МИР! І БУДЕ ПЕРЕМОГА!
МИХАЙЛУ І ВСІМ ПАТРІОТАМ БУДЕ СВОБОДА!
ТАКЕ Є ЩИРЕ ПОБАЖАННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДА!!!

Игорь Привал Ничего хорошего, может ещё, чуть дороги приведут в порядок. Скатывается в ПРОПАСТЬ..

Ольга Малухина Так хочется верить, что закончится война!

Сергей Лищук Прежде всего смену правительства где Украину возглавит молодой, честный и открытый Человек! Человек, который сегодня является депутатом В.Р., но не ставит себя выше других людей.

Галина Ригус Це ще не кінець… це початок всьому…
ВОЛЯ здобувається кров’ю патріотів… Націю винищують!!!

 


Больше интересных материалов

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *