РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Український відпочинок або чому варто відпочивати вдома?

Найбільш популярними місцями відпочинку в Україні є Чорне і Азовське моря та Карпати. Також великим попитом користуються й різноманітні санаторії, не залежно від свого розташування.

Після анексії Криму курорти на Чорному морі вже стали топовими місцями відпочинку. Центр літнього туристичного життя – Одеса, але ціни там будуть дорожчими, ніж у менших курортних містечках. Скадовськ, Кирилівка, берег Азовського моря – це місця, де можна відпочити дешевше, а море там буде те саме, а іноді навіть чистіше. Якщо говорити про ціни, то за 7 ночей на двох (включно зі сніданками та вечерями) можна вкластися у 6 тисяч гривень, якщо жити у звичайних санаторіях. Відпочинок з проживанням у готелі обійдеться вам у середньому в 10 тисяч гривень.

Порада: якщо відпочивати ви їдете сім’єю (а саме: дорослі й діти), то варто звернути увагу на різні акції. Наприклад, якщо відпочивати їде двоє дорослих, то путівка на дитину може коштувати півціни або й узагалі буде безкоштовною.

Якщо говорити про гірський відпочинок, то найвідоміший у Буковелі. Але є й інші альтернативні варіанти. Так, на Львівщині є курорт Драгобрат, на Івано-Франківщині – містечки Ясіня та Яремче. В таких місцях ціни на проживання та харчування будуть значно нижчими, а трансфер до гір займе мінімальну кількість часу. Так само у господарів часто можна взяти у оренду потрібне гірське спорядження. Але якщо говорити про такі менш відомі курорти, то гірські спуски там будуть, скоріш за все, для новачків.

Порада: житло можна шукати на сайтах, де власники садиб розміщують оголошення, – без посередників це буде дешевше.

Якщо ж ви прихильник санаторного відпочинку, то на Західній Україні є такі красиві міста, як Трускавець, Свалява та Рахів, де найчастіше люди лікують хвороби кишково-шлункового тракту. Також є термальні джерела у Берегово та Косино, що користуються популярністю у людей, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом та шкірою. Але тут все дуже індивідуально. Тому краще звернутися до лікаря, а потім до турагенства, де вам підберуть ті санаторії, відпочинок у яких буде корисним саме для вас.

Порада: якщо заздалегідь купувати пакети послуг у санаторії, зокрема харчування та лікування, то ціни можуть бути трохи меншими, ніж при купівлі всього на місці.

Також популярними в Україні є екскурсійні тури. Сюди входять поїздки в Долину нарцисів, у дендропарк «Софіївка» чи парк «Александрія», в заповідник «Асканія-Нова» та інші не менш миловидні місця нашої країни. Частенько люди, які хочуть відволіктися від роботи та декілька днів помилуватися природою, приїжджають на відпочинок до Шацьких озер та Синевиру. Тут їм можуть запропонувати риболовлю, катання на квадроциклах чи оренду невеликих яхт.

Порада: часто туристичні компанії (у випадку, коли група набралася не повністю і є ще кілька вільних місць) знижують ціни на тур, проводять різні акції.

3

Загалом тури по Україні купують не дуже часто. Але український відпочинок це, по-перше, значно дешевше, по-друге, якість його сервісу помалу підвищується до європейського рівня, а іноді й значно краща.

За допомогу в наданні матеріалів для написання статті дякуємо туроператору «WELL Travel» (м. Київ, вул. Прорізна, 10). http://welltravel.com.ua