РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Топ-5 місць для насолодження осіннім Києвом

Осінь часто ототожнюється з депресією. А депресію можна зробити корисною, подумавши про своє життя та збудувавши плани на майбутнє. Ви намагалися робити це, насолоджуючись мальовничими осінніми краєвидами? В будь-якому випадку ми підготували для вас топ-5 місць, де ви зможете отримати візуальне задоволення та поринути у теплі спогади та думки.

Володимирська гірка

Справді захоплююче місце з безліччю зручних лавок і листя, що кружляє в повітрі. Нові ідеї та приємні спогади з минулого опиняться в голові, коли ви дивитиметесь на Труханів острів та лівий берег Дніпра з висоти Старокиївської гори. Особливо романтичним Володимирська гірка стає у вечірній час, коли на бруківку падає світло ліхтарів.

Парк імені Тараса Шевченка

Парк імені вашого натхнення. Парк з історією та монументальними деревами. Тут ви зможете просто сісти і дивитись на безкінечний потік людей, які ,не поспішаючи, насолоджуються життям. Те саме робитимете і ви. Тут знаходять спокій та істинну романтику осінніх вечорів.

Оглядовий майданчик на проспекті Лобановського

Одне з найкращих місць для корисної депресії або вечора з другою половинкою. Тут вам запропонують майданчик на висоті 100 метрів, зручні крісла, плед та чай. Все це коштує лише 50 гривень. Ви будете вражені панорамою вечірнього Києва та масштабністю столиці. Бінокль також входить у вартість відвідування.

Липки

Справді камерний та затишний район Києва. Мінорна атмосфера осені чудово поєднується з архітектурою ХІХ століття та тихим плином життя місцевих жителів. Чого варті лише Шоколадний будиночок та вулиця Лютеранська!

Голосіївський парк

Тут так багато дерев, що ви одразу знайдете своє місце у цьому Всесвіті. Радимо відвідувати це місце ранньої осені, коли залишається багато зеленого лится. А ви знали, що зелений колір заспокоює? Ви відчуєте і зрозумієте це! Голосіївський парк — це ідеальне місце для довгих прогулянок в компанії або наодинці зі своїми думками.

Автор: Антон Дяковський