РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Разом — легше, разом — сильніше!

Нас об’єднав вакуум інформації під час Іловайського котла. Саме тоді, у 2014 році, ми розпочали роботу над проектом реабілітаційних подорожей. Подорож — це місце, де зцілюється минуле і створюється майбутнє.

“Це психологічна допомога. Мета поїздки — відірвати жінку від постійного круга повсякденних проблем і показати, що є інше життя”, каже голова правління ГО “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО, Московець Наталія.

Багато уваги приділяється психологічній реабілітації бійців, але дуже мало звертають увагу на те, як важко жінкам та дітям відійти від війни і як нелегко їм підтримувати своїх чоловіків, які після війни повертаються іншими або, на жаль, не повертаються зовсім. Поїздки Україною дають зрозуміти родинам бійців, що про них пам’ятають, піклуються і вони завжди можуть розраховувати на підтримку.

“Для того, щоб навчитися жити по-новому, змиритися з втратою вдовам, нам всім краще об’єднатися. Вирішувати проблеми разом – набагато легше .А поїздка у вихідні дні — це зміна обстановки, невеличка пауза, руйнування бар’єрів між людьми, відкрите спілкування”, — Дмитренко Олена, учасниця поїздки.

У програмі поїздки передбачаються різноманітні реабілітаційні заходи, а саме екскурсії, заняття з дітьми, психологічні тренінги та консультації, арт-терапія для дітей, знайомство з народними звичаями, традиційними стравами і побутом але передусім, живе, дружнє спілкування та обговорення життєвих ситуацій з залученням сімей учасників АТО з активною життєвою позицією, які вже пройшли процес реабілітації та адаптації і готові поділитися  власним досвідом.

Подорожі відбуваються з травня по листопад кожного місяця. У 2017 році вже відбулися подорожі у Львів, Черкаси, Житомир та Малин. Планується відвідування  ще  Київ, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільский,  Біла Церква та замок Радомишль.

Участники дізнаються про подорожі із об’яв в ЗМІ, в в соціальних мережах та на сайті ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”  www.familyato.org або за телефоном 0 800 21 10 10.

Приєднуйся!

Разом — легше, разом — сильніше!