РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Опитування: Яких змін в Україні ви найбільше очікуєте в новому 2017 році?

 На початку цього року редакція нашої газети проводила серед читачів опитування на тему «Яких змін в Україні ви найбільше очікуєте в новому 2017 році?». Виявилося, що багато хто з українців очікує від 2017 року суттєвих змін у відносинах з окупованими територіями, значні кроки у подоланні коррупції, зміни в економіці на краще. Але, якщо громадяни нашої країни будуть готові докладати свої власні зусилля до впровадження змін, будуть обєднуватися хоча б заради спільної мети кращого майбутьного  то наше спільне життя покращиться набагато раніше. І не потрібно буде чекати кінця 2017 року.

Ірина Штогрін, ведуча «Радіо Свобода»:

Перемоги над зовнішнім і внутрішнім ворогом. На керування країною має заступити нова постмайданна і фронтова еліта  люди, яким загиблі товариші не дадуть стати корупціонерами.

Igor Kolomiets, астролог:

Я думаю, что пора перестать искать виноватых, а надо объединиться и реально что-то делать для своей страны, а то кроме истерии нет ничего.

Сергей Борисенко, бизнесмен:

Война не закончится, пока президент зарабатывает на ней деньги. И подогревает эту войну, платя налоги врагу. Украина — это не рошен. С ней так нельзя. И в наших силах это изменить.

Галина Галицька, волонтер:

Нічого не очікую, я реалістка. Знаю, що буде лише те, що зробимо самі.

Алла Крупшинская, на данный момент живет в России:

Чего хотелось бы? Либерализации экономики. «Продать все, кроме совести». Ведь и борьба с коррупцией нужна не для того, чтобы забрать награбленное и на эти деньги условно повысить пенсии и зарплаты (это смягченное «отнять и поделить», но результата не будет), а для того, чтобы освободить экономику от «коррупционного налога», чтобы дать возможность честно зарабатывать и тратить. Настоящей судебной реформы, потому что без справедливого суда невозможно ничто другое. Укрепления армии. Освобождения пленных. Информационной и культурной работы по «сшиванию» страны. Развития горизонтальных связей в обществе. В общем, и так понятно, что ДОЛЖНО быть.

Что будет? Будет, как и сейчас, вялое противоборство революции и контрреволюции, когда ни одна из сторон не может взять верх. Под молчаливым наблюдением равнодушного большинства. Пат. Будут переменные успехи у той и другой стороны. Движение в обоих направлениях. И важно ценить хотя бы это. В любом случае происходит «финальная битва между добром и нейтралитетом». И важно не опускать руки и делать все для победы добра и справедливости. Все, что зависит от каждого конкретно. Удачи и победы!

Поважук Сергій, IT спеціалист зі Львова:

Найбільше очікую появи політичної сили, яка зробить можливим відсторонення від влади тих, хто там є зараз, і передачу влади тим, хто є дійсно патріотами України. Якщо не вийде  залишимося там, де ми є зараз.

Сергій Недашківський, ветеран війни за Незалежність, зараз живе у США:

Важко робити прогнози в Украіні, де політики, члени уряду, чиновники різних ланок, більшість депутатів ВР і місцевого самоврядування, судді на перше місце ставлять особисте та родинне збагачення. Все решта – другорядне. Вони щиро вірять у свою правоту, а критику сприймають за особисту образу і державну зраду. Тому найбільше, чого я очікую у 2017 році, це покаяння та позитивних змін в головах усіх вище перерахованих осіб. І перш за все це стосується пана Президента. Важко так, коли в країні війна, але чомусь це слово кажуть, як виправдення невиконаних обіцянок. А так, АТО…. 

Крім внутрішніх хірургічних операцій по видаленню ракових антинародних пухлин, я розраховую, що світова спільнота («втомлена» нашими проблемами) нарешті зрозумієщо частка сьогоднішнього стану в Україні і їхня провина. І якими би не були наші гореолігархи політиканами, верхівка світовоі спільноти має поступово знешкодити рашизм і тероризм. Не всіх росіян, не всіх мусульман, а лише їхній корінь зла. Чим скоріше це станеться, тим менше горя буде приносити у звичайні українські сім’ї ця війна. Дуже хочеться бачити моїх побратимів живими і здоровими, щастливими і заможними.