РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Наша сила – в єдності!

Допомогти жінкам і дітям, постраждалим від воєнних дій на Сході України, відволіктися від щоденних проблем та переживань, повернути усмішки на втомлені обличчя, надати можливість поспілкуватися в невимушеній обстановці та насолодитися красою своєї країни – саме такі завдання ставить перед собою Об’єднання дружин та матерів бійців, учасників АТО, реалізуючи програму «Поїздка вихідного дня».

Нещодавно в рамках цієї програми громадська організація, заручившись підтримкою благодійного фонду «Серце миру», некомерційних установ, підприємств та волонтерів, організувала реабілітаційну поїздку для переселенців, дружин, дітей та матерів воїнів АТО у місто Ужгород Закарпатської області.

Загалом в програмі взяли участь 34 учасники, 20 з яких – діти віком від 3 до 11 років, але незважаючи на вік, кожен учасник отримав незабутні враження та шалені емоції від споглядання казкової закарпатської природи, фантастичних краєвидів міста та спілкування в теплому колі. Під час подорожі на учасників чекала цікава екскурсія містом, візити в Ужгородський замок, Старе село та Ляльковий театр, захоплюючі майстер-класи та реабілітаційні зустрічі з психологом.

Поїздка проходила під гаслом «В єдності сила!», і гасло дійсно виправдало себе на сто відсотків. Саме завдяки злагодженій праці організаторів, партнерів, спонсорів та просто небайдужих жителів міста Ужгород програма «Поїздка вихідного дня» була реалізована та втілена в життя. Проживання в готелі «Гостинний дім» забезпечило ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика», мер м. Ужгород Богдан Андріїв надав автобус для комфортного пересування містом протягом двох днів, солодощі та продукти в дорогу подарувала ЧПКФ «Пані Крістіна», в ресторані «Темпо» учасників програми безкоштовно пригощали смачним сніданком, а шашлики на природі організував заклад «У АЛІ». Матеріальну підтримку, подарунки дорослим та дітям, а також організаційну допомогу надали ТОВ «Інтернешнл Вуд Трейд» в особі Халімбєкова В.Ш., благодійний фонд «Серце миру» та благодійна організація «БФ Семена Семенченка».

За словами організаторів, до таких заходів завжди долучається багато волонтерів, спонсорів, бажаючих допомогти та підтримати бійців, які захищають кордони нашої Батьківщини, їхні родини та родини переселенців, так чи інакше постраждалих від збройного конфлікту на Сході України.

Саме завдяки таким щирим, відданим та небайдужим до чужого болю людям, надія на світле майбутнє для нашої країни та всього народу не згасне ніколи.

Автор: Леся Бобрик