РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Медовий бізнес для бійців АТО: виготовлено з любов’ю

Кооператив «ФронтМед» пропонує широкий асортимент натурального меду, а також десертів із різними начинками. Колишні бійці АТО виготовляють натуральну продукцію та звикають до повернення у буденне життя.

У серпні 2017 року на Хмельниччині стартував підприємницький проект для бійців АТО та їхніх родин – кооператив «ФронтМед». Поштовхом для його створення стала програма реабілітації воїнів – «Школа соціальної апітерапії». Протягом дев’яти місяців бійці опановували тонкощі ведення бджільництва та технологію виробництва медової продукції. Ініціативу підтримали Український кооперативний альянс разом із польським представництвом. Також до нього долучились підприємці, бджолярі та арт-терапевти.

Робота до душі – найкраща адаптація

Після повернення зі Сходу України бійцям складно адаптуватись, звикнути до звичайного життя та швидко знайти роботу. Це підприємство стало дружним осередком для воїнів та їхніх родин, а також для переселенців. Тепер захисники України разом із близькими виготовляють медову продукцію та вбачають у цьому не лише бізнес. Деякі з них віднайшли в цьому своє покликання. Кооператив  зміг об’єднати військових побратимів та створити затишне дружне середовище. Окрім дружби, підприємство підтримує й сімейні стосунки. Адже робота цілими родинами забезпечує фінансово та налагоджує взаємини завдяки спільній праці.

«ФронтМед» спеціалізується на виготовленні натуральної та екологічно чистої продукції. Висока якість продукції робить товари не лише смачними, а й корисними. Вже зараз на сайті кооперативу користувач може знайти різні види меду, медові десерти із начинкою, трав’яні чаї, сушені фрукти, свічки та навіть подарункові набори. Окрему увагу бійці приділили фасуванню. Воно дозволяє зберігати усі корисні властивості продукції, а також має естетичний та привабливий зовнішній вигляд.

Спільні ідеї об’єднують

Ініціатива «ФронтМед» демонструє, що бійці готові працювати задля якісного результату та вироблення необхідного продукту для українців. Спільна робота та щоденне удосконалення підприємства дають свої результати. І вже за три місяці роботи кооператив зміг налагодити виробництво і підготувати для споживачів солодкі новорічні подарунки.  Бійці та їхні близькі впевнені, що для ефективності виробництва потрібна командна робота та взаємоповага.

Робота кооперативу демонструє, як спільна ідея, що перетворилась на власну справу, може об’єднати навколо себе цілі родини. Окрім фінансового забезпечення, учасники отримують дружню підтримку та затишну робочу атмосферу.

Бренд «ФронтМеду» має усі шанси стати популярним та знайти своїх клієнтів. Адже бійці вірять, що не лише якість продукту приваблює покупців, а те, що цю продукцію виготовили з любов’ю.    

Ольга Лихобабина