РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Експертна думка: як переміг Старобільський Майдан

Семен Семенченко — український громадський, військовий і політичний діяч, який здобув популярність і політичну вагу як командир добровольчого батальйону «Донбас» — висловився про недовіру голові Старобільської РДА Гаркавому Анатолію Івановичу та перемогу місцевого Майдану.

Експертна думка Cемена Семенченка:

«Луганська область. Процес очищення від пособників сепаратистів у владі розпочався. Сьогодні переміг Старобільський Майдан. Районна рада Старобільського району Луганської області висловила недовіру голові Старобільської РДА. Анатолій Гаркавий прославився пасивною підтримкою бойовиків ЛНР Мозкового в 2014 році при спробі провести референдум за ЛНР в районі. На його очах знімали український прапор, організовували сепаратистський шабаш в районі. Таку ж позицію зайняла міліція. Потім місцевим майданівцям набридла «імпотенція» і зрада влади, і вони почали діяти. Створили Старобільську самооборону, потім пішли в батальйон «Айдар». Мозкового вигнали, а Гаркавий залишився.

На місцевих виборах він став першим номером у списку Блоку Петра Порошенка. Потім знову очолив район. За цей час багато ветеранів встигли повернутися додому, взяти участь у виборах і зайти до місцевих рад від різних політсил: «Самопомочі», РПЛ і т. д. Хлопці були доведені до сказу сепарами в українській владі. Не дочекавшись реакції від центральної влади, активісти проводили роботу з районною радою, паралельно згадуючи, де закопали старі «Максими» часів батька Махна.

Тепер поставити крапку в кар’єрі однопартійця повинен Президент Петро Порошенко. А поки місцева самооборона активно встановлює зв’язки з фронтовиками і збирає аргументи на випадок, якщо траст знову опиниться сліпим. У пошуку цих аргументів ветерани «Донбасу» нададуть необхідну допомогу.