РАЗОМ ЛЕГШЕ, РАЗОМ СИЛЬНІШЕ

Блокування соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники» чи відволікаємо увагу?

     П. Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники» та інших російських ресурсів на території України. Про це йдеться в указі №133/2017 від 15 травня 2017 р. на сайті Президента України. Цей указ набрав чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях.

     Так, указ передбачає блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте» і «Одноклассники», а також до сайтів Mail.Ru Group і Яндекса (але сам пошуковик буде працювати). Санкції передбачають блокування доступу до сервісів, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще низки інших російських IT-компаній.

Також санкції введені проти телеканалів РБК, «ТВ Центр», ВГТРК, «НТВ Плюс» і «Звезда», а також антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb. Інтернет-провайдерам наказано заблокувати доступ до цих інтернет-ресурсів. Покищо всі перераховані вище сайти, які потрапляють під заборону, працюють.

Також такими, що втратили чинність, визнаються кілька попередніх указів Президента України, що стосуються санкцій.

Нинішній указ набув чинності з дня його опублікування, контроль за його виконанням покладено на секретаря РНБО.

Наразі бачимо: центр столиці, кафе на Хрещатику та станції метро «Хрещатик» і «Арсенальна» (найглибша станція метро Києва) – без будь-яких проблем можна зайти в соцмережі «ВКонтакте» і «Одноклассники», а також користуватися Mail.Ru Group і Яндексом.  також можна їхати ескалатором 10 хвилин та читати пропогадистські новини крани агресора.

Є додаток та насмішливий заголовок:  «10 способів  легко відкрити «ВКонтакте», «Одноклассники», Mail.Ru та ін.»:

 http://www.nibbl.ru/web/kak-zajti-v-yandeks-kontakt-i-odnoklassniki-s-ukrainy/

 http://mypclife.ru/kak-zayti-vkontakte-s-ukrainyi/

 https://www.youtube.com/watch?v=IVIN6ODL1Zo

От всім цікавий  ютуб – і 100% обійти всі закони, які обходять заборону, та сидячи у себе вдома і сплатити всього 50игривень можно безлімітно ходити по сайтах, та не потрібно йди до метро, той закон чи наказ просте відволікання зору пересічного українського громадянина від правди.

Проте саме цікаве, що саме в той день вступив у дію закон, який повернув майбутнім пенсіонерам України право врахування заробітної плати за будь-які 60 місяців поспіль до 30 червня 2000 року. Закон «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» зі змінами, який набрав чинності з 15 квітня. Що це означає? Як повідомлялось раніше, 29 березня Верховна Рада України проголосувала за проект Закону №3203, який удосконалює порядок нарахування пенсій. Цей закон дає право майбутнім пенсіонерам подавати довідку про доходи для нарахування пенсії за будь-які п’ять років за період до 2000 року. Таке право українці мали до 2016 року, а з 1 січня для нарахування пенсії використовувалися дані про зарплату з 2000 року. Це призводило до того, що пенсіонери, яким пенсії призначалися до 31 грудня 2015 року, і ті, кому пенсії призначалися вже після 1 січня 2016 року, могли отримати при інших рівних умовах різну пенсію. Також була можлививою ситуація, коли людина, яка працювала після 2000 року без сплати податків, при виході на пенсію отримувала розмір виплати, розрахований на основі доходів до 2000 року. А людина з аналогічними доходами до 2000 року, яка продовжила працювати після 2000 року зі сплатою податків, могла отримати меншу пенсію, якщо її зарплата після 2000 року стала нижче. При цьому така людина платила до бюджету більшу суму, ніж перший громадянин. Крім того, внесено зміни в розділ «Перехідні положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», де вказано, що положення цього Закону поширюються на осіб, пенсію яким було призначено або перераховано з 1 січня 2016 року до дня вступу в дію цього Закону.

Тобто буде нарахування пенсіі за 5років ДО 2000року, так було до 2016р., з 1 січня взяли дані з 2000р. Різниця в тому, що ті пенсіонери, яким пенсія призначалась до 31 грудня 2015р., і ті, що з 1 січня 2016р., отримують різну пенсію.

Наприклад: Людина працювала після 2000р. і не платила податки, вони при виході на пенсію отримує 3000 гривень, а інша людина з подібним доходом, що  платила податки до 2000р., отримує 2000гривень, і при цьому друга людина платила податки в бюджет.

Але постає питання: Чому тільки до 2000р.? Де гроші за шістнадцять років? Чому гроші йдуть до бюджету, а в бюджеті грошей ніколи не має??

А ось і відповідь: Влада краде гроші, які сплачують люди роками, та відволікає увагу громадян на якусь маячню.

Марічка Їжачок